Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Album

Music+lyrics: D.Y.K. (Vojtech Dyk), Ondrej Pivec (OndreJ), Kennedy, Michael Krásný (3+4+8), Matej Benko (9)

Recorded at Grand Street Recording Inc., Brooklyn NYC by Jake Lummus, Mixed by Bassy Bob Brockmann, Mastered by Vic Anesini and Ken Wallace, Produced by D.Y.K., Music producer: Ondřej Pivec (Ondre J), D.Y.K., Executive producer: Josef Buchta, Logistics coordinator: Lucie Netušilová Karafiátová, Photos by Tino Kratochvil, Cover design by Jakub Zagar (loudmark.cz)

Vážení přátelé, a je to tady. Neskutečně se na vás těšíme. Zde několik důležitých informací k organizaci koncertu.

Akce proběhne dle aktuálně platných hygienických opatření. Při vstupu si nachystejte nejen platnou vstupenku, ale také buď:

– negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní
– negativní POC antigenní test starý nejvýše 72 hodin
– prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce – aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní

Prosíme vás proto, abyste přišli s dostatečným předstihem. Vstup do areálu pro vás bude otevřen již 2 hodiny před koncertem. Stánky s občerstvením budou k dispozici.

Pro vás, kteří máte zakoupené vstupenky na původní termín koncertu na sezení, pořadatelé připravili speciální tribunu s místy na sezení. Bohužel není možné dodržet uspořádání sedadel dle původních prostor. Tribuna však bude rozdělená dle originálních cenových kategorií. Přijďte určitě s větším předstihem, aby vás pořadatelská služba mohla včas a pohodlně usadit.

Děkujeme za respektování a dodržování všech hygienických pravidel.

Moc vám děkujeme, že i přes všechny komplikace přijdete a společně si to s námi užijete.